Prowadnice Tandembox zapewniają cichy domyk szafek

Prowadnice tandembox – o tym mowa – przeznaczone są do szuflad drewnianych, zarówno tych znajdujących się w kuchni, jak i w salonie lub sypialni w komodzie.

Czym wyróżniają się prowadnice tandembox?

Są to prowadnice wałkowe, które zachwycają wysokim komfortem ruchu we wszystkich liniach. Wałki zostały wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, dzięki czemu zapewniają bardzo delikatny, a jednocześnie dynamiczny ruch w przypadku zamykania szuflad. Dodatkowo można wybierać pośród prowadnic wytrzymujących obciążenie 30, 50 lub 65 kg. Adaptacyjny system amortyzacji Blumotion zapewnia ciche i delikatne zamykanie przez cały okres użytkowania mebla.

Budowa i funkcjonalność prowadnic

Prowadnice tandembox charakteryzują się pełnym 100% wysuwem dla dobrego wglądu oraz dostępu do zawartości szuflady. Ponadto prowadnice wykonane są ze stali ocynkowanej, a więc są one bardzo wytrzymałe i odporne na wszelkie uszkodzenia. Dodatkowo prowadnice mogą się również pochwalić systemem zapadkowym, który służy do łatwego rozłączania prowadnicy ułatwiając nie tylko jej montaż, ale również zabezpieczając ją przed wypadnięciem. Dodatkowo prowadnice posiadają system samodomykania Blumatic oraz regulację wysokości zespoloną w sprzęgle bez użycia narzędzi.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *